Linkin Park we Wrocławiu

5 lutego 2014
ok. 2 minut czytania

Linkin Park to unikatowe połączenie rockowych riffów i rapowanych tekstów. Stworzyli w ten sposób ścieżkę dźwiękową dla całej generacji dorastających wraz z nimi odbiorców, dla których koncerty to pokoleniowe doświadczenie czasów You Tube’a, czego dowodem jest miano pierwszego rockowego bandu z miliardem odsłon.

Oszałamiająca kariera Linkin Park rozpoczęła się od multiplatynowych albumów „Hybrid Theory” i „Meteora”, które określiły radiowe brzmienie przełomu wieków na całym świecie megaprzebojami „In the End”, „Somewhere I Belong”, „Numb” i „Breaking the Habit”.

Wielokrotni laureaci prestiżowych nagród muzycznych, w tym Grammy. Do legendy przeszły ich występy z Jayem Z i Paulem McCartneyem. Łączna sprzedaż ich albumów to ponad 50 milionów egzemplarzy. W listopadzie 2013 ukazało się niezwykłe wydawnictwo łączące dwa pokolenia fanów prawdziwego rocka – legendarna grupa Stone Temple Pilots wydała EP-kę „High Rise”, na której we wszystkich utworach śpiewa frontman Linkin Park – Chester Bennington. Chester był ogromnym fanem grupy w czasach, kiedy jej wokalistą był Scott Weiland. Całkiem niedawno odbyła się premiera dość zaskakującego klipu, promującego pierwszy singel „High Rise”. Linkin Park koncertuje na całym świecie, a bilety na ich koncerty rozchodzą się w mgnieniu oka. Nie dzieje się tak bez powodu – ich koncerty to niezwykłe emocjonalne, energetyczne spektakle z udziałem tysięcy zagorzałych fanów.

Przedsprzedaż biletów dla fanów zrzeszonych w oficjalnym fan clubie zespołu – Linkin Park Underground – rozpocznie się już w ten piątek, 7 lutego o godzinie 10:00. Bilety w przedsprzedaży będą dostępne jedynie na stronie LPUnderground.com.

Regularna sprzedaż biletów rozpocznie się w najbliższy poniedziałek, 10 lutego, także o godzinie 10:00. Bilety będą dostępne na stronie Eventim.pl oraz w sieci autoryzowanych punktów sprzedaży Eventim.