Little Mix zapowiadają \”Confetti\”

21 września 2020
ok. 1 minuta czytania

Wydawnictwo promują single \”Holiday\” oraz \”Break Up Song\”. Jednocześnie Little Mix ogłosiły trasę po Wielkiej Brytanii i Irlandii w 2021 roku. Fani, którzy zamówią album \”Confetti\”, mają możliwość wcześniejszego zakupu biletów na koncerty. Sprzedaż rozpoczyna się 25 września, a przedsprzedaż 23 września.

Oprócz tego, już 26 września odbędzie się premiera nowej serii BBC One \”Little Mix The Search\”. W programie grupa wystąpi w roli mentorek początkujących muzyków. Artyści którzy dostaną się do stworzonego przez Little Mix zespołu, będą mieszkać razem i uczestniczyć w zajęciach między innymi z nauki śpiewu, pisania tekstów oraz produkcji muzycznej.

Perrie Edwards, Jesy Nelson, Leigh-Anne Pinnock oraz Jade Thirlwall osiągnęły status jednej z najpopularniejszych kobiecych grupy na świecie. Sprzedały ponad 50 milionów albumów w wielu krajach, posiadają 17 milionów słuchaczy na Spotify, na platformie YouTube zgromadziły ponad 3 miliardy wyświetleń oraz łącznie 12 miliardów odtworzeń na całym świecie.

W 2019 roku Little Mix po raz drugi wygrały Brit Award, tym razem za teledysk do \”Woman Like Me\” w kategorii Best British Video. Zdobyły również Global Award w kategoriach Best Group oraz Best Song, niedługo po otrzymaniu nagrody na czwartej edycji EMA Award.