Lizzo pobiła rekord Cardi B. Nowa wersja superprzeboju w sieci

24 września 2019
ok. 1 minuta czytania

Lizzo jest pierwszą raperką w historii, której solowy utwór znalazł się na szczycie Billboardu przez cztery kolejne tygodnie. Co więcej, „Truth Hurts” jest obecnie najczęściej odtwarzaną piosenką w amerykańskich rozgłośniach radiowych.

Singiel, który w USA dwukrotnie pokrył się platyną, znalazł się na edycji deluxe płyty Lizzo „Cuz I Love You”. Album zadebiutował na 6. miejscu Billboard Top 200 i spędził 11 tygodni z rzędu w top 10 zestawienia.

Dodatkowo swoją premierę miała dzisiaj nowa wersja „Truth Hurts” z gościnnym udziałem k-popowej sensacji – grupy AB6IX. Utwór jest już dostępny na wszystkich platformach streamingowych oraz do sprawdzenia poniżej.

Lizzo zaprezentowała swój hit „Truth Hurts” w wielu telewizyjnych programach, a ostatnio również na gali Video Music Awards, gdzie wykonała ponadto „Good As Hell”. Artystka dała też niezapomniany występ z „Truth Hurts” podczas tegorocznych BET Awards.

Longplay „Cuz I Love You” ukazał się w kwietniu 2019 roku. Najnowszym singlem z płyty jest „Tempo” z udziałem Missy Elliott.