London Grammar śpiewają o kobiecie i mężczyźnie

23 kwietnia 2017
ok. 2 minut czytania

Singel zapowiada długo wyczekiwany, drugi longplay angielskiego tria \”Truth Is A Beautiful Thing\”. Fani już wcześniej poznali utwory \”Big Picture\” i \”Rooting For You\”, a teraz pod tym adresem można posłuchać delikatnego \”Oh Woman Oh Man\” z pięknymi wokalami w refrenie.

Indiepopowa formacja 9 czerwca wyda płytę \”Truth Is A Beautiful Thing\”. Tak jak w przypadku debiutu, tak i drugi longplay w całości został skomponowany przez muzyków tria.

– Pierwszy album był o związkach, drugi też jest o związkach, ale podochodzimy do tego tematu z innej strony – wyjawiła woaklistka Hannah Reid w rozmowie z \”NME\”. – To rzecz bardziej o związku, jaki mamy z samym sobą niż z inną osobą. Także o związku naszej trójki, gdy byliśmy w trasie. Sporo jest tam też po prostu o życiu.

Do pracy nad płytą London Grammar zaprosiło zdobywcę Oscara, producenta Paula Epwortha (znanego choćby za współpracy z Florence & The Machine, Bloc Party oraz Adele), nominowanego do nagrody Mercury Jona Hopkinsa (Brian Eno, King Creosote), Grega Kurstina (Sia, Beck) jak również Tima Brana i Roya Kerra, którzy także pracowali nad ich debiutancką płytą \”If You Wait\”.

Oto tracklista:
1. Rooting For You
2. Big Picture
3. Wild Eyed
4. Oh Woman Oh Man
5. Hell To The Liars
6. Everyone Else
7. Non Believer
8. Bones of Ribbon
9. Who Am I
10. Leave The War With Me
11. Truth Is A Beautiful Thing

London Grammar to zespół z Nottingham, którego skład tworzą Dot Major, Hannah Reid i Dan Rothman. Grupa zadebiutowała we wrześniu 2013 roku krążkiem \”If You Wait\”, który znalazł 2 miliony nabywców. Ich największy przebój to \”Strong\”, wyróżniony nagrodą Ivor Novello. Trio w swej twórczości łączy pop, alternatywę, trip hop i elektronikę.