Los Pierdols i The Sixpounder przed Acid Drinkers

12 grudnia 2011
ok. 1 minuta czytania

Muzyka Los Pierdols to niecodzienny melanż metalu, grind-core’u, hip-hopu, elektroniki i kabaretu. Grupa tworzy muzykę, której słucha się z zaciekawieniem, która potrafi porazić brzmieniem, kopnąć dosadnością lub zaskoczyć oryginalną formą. Jest ciężki metal, jest hardcore, jest noise, jest jazz, jest dubstep, jest ambient, a także drum’n’bass. Smaku dodają charakterystyczne dla Los Pierdols „psycho-spoty” – humorystyczne, pełne dystansu do siebie i świata produkcje nibyreklamowe, odtwarzane pomiędzy utworami.

Wrocławski The Sixpounder od kilku tygodni może się już pochwalić pierwszym oficjalnym wydawnictwem. Debiutancki album nosi tytuł „Going To Hell? Permission Granted” i znajduje się na nim dwanaście utworów w klimacie alternative groove metal oraz jako bonus cover Slayera „Bloodline”. The Sixpounder to – jak określają – połączenie ducha rock and rolla z upiorem metalu” – wysoce energetyczne granie, mocno osadzone na gitarowym fundamencie pełne czadowej dynamiki w stylu Pantery czy Lamb Of God, ale również naszpikowane melodiami, których nie powstydziłby się In Flames.

Ceny biletów:
przedsprzedaż – 40 zł
w dniu koncertu – 47 zł

Sprzedaż: kasa klubu Stodoła, TicketClub, sklepy Media Markt i Saturn, bileterie Empik oraz punkty sprzedaży Ticketpro, Eventim i eBilet.