Lovelytheband zagrają przed Lany

19 lutego 2019
ok. 1 minuta czytania

Zespół, który tworzą wokalista Mitchy Collins, gitarzysta Jordan Greenwald i perkusista Sam Price, wydał niedawno debiutancki album „Finding It Hard To Smile”. Płyta zawiera singiel „Broken”, który przez sześć tygodni był najczęściej granym utworem w amerykańskich alternatywnych stacjach radiowych.

– W swoich utworach mówimy o życiu, próbach, turbulencjach, depresji, lęki i o wszystkim tym, co przyprawia nas o ból głowy w lepsze i gorsze dni – mówi wokalista grupy, Mitchy Collins. – Wierzę, że prawdziwa siła dobrego komponowania polega na mówieniu tego, o czym inni nie wiedzą jak powiedzieć.

Na płycie znalazło się szesnaście utworów, które łączą w sobie przestrzenne gitary, połyskliwe brzmienie syntezatorów oraz zapadające w pamięć, chwytliwe refreny. Album „Finding It Hard To Smile” promują single „Broken”, „These Are My Friends” i „Maybe, I’m Afraid”. W ubiegłym roku zespół, oprócz własnej trasy koncertowej, zagrał także na scenach festiwali Lollpalloza oraz Billboard Hot 100.

Podczas koncertu w Warszawie Lovelytheband wystąpią jako support Lany, o godzinie 19. Bilety do kupienia na LiveNation.pl lub w dniu koncertu w kasie klubu od godz. 15:00.