LP pokazuje inny świat

2 października 2017
ok. 1 minuta czytania

Za klip odpowiada PANAMÆRA. Ciekawy obrazek jest awangardową wizualizacją z poważną wiadomością społeczną. Nagrany w dworskiej rezydencji w Paryżu, „No Witness” pokazuje świat, w którym nic nie jest takie, na jakie wygląda. Wideo można obejrzeć pod tym adresem.

„No Witness” promuje czwarty longplay „Lost On You”, który artystka wydała pod koniec 2016 roku. Tytułowy utwór gościł na antenach wszystkich największych rozgłośni radiowych w Polsce. Album uzyskał status platynowej płyty.

Laura Pergolizzi urodziła się i mieszka w Nowym Jorku, gdzie karierę muzyczną rozpoczęła w 1998 roku. W 2001 nakładem wytwórni Koch Records ukazał się debiutancki album artystki, „Heart-Shaped Scar”. Trzy lata później światło dzienne ujrzała kolejna płyta, z której pochodzi utwór „Wasted”, wybrany do czołówki amerykańskiego serialu „Daleko od domu”. Równocześnie artystka rozpoczęła współpracę kompozytorską z innymi muzykami, czego efektem były utwory pisane dla największych gwiazd – „Cheers” Rihanny, „Beautiful People” Christiny Aguilery czy „Red” Cher. Do swoich nagrań powróciła w 2014. Wydała wtedy trzeci album „Forever for Now”, magazyn „Vouge” mianował LP „artystką tygodnia”, a singel „Into The Wild” został wykorzystany w kampanii reklamowej jednego z banków.