Łukasz Simlat w teledysku Skubasa

7 września 2020
ok. 1 minuta czytania

– Nie zawsze wszystko układa się dokładnie tak jakbyśmy tego chcieli – mówi Skubas. – Pierwszy singiel zapowiadający moją nową płytę miał się ukazać w postaci teledysku już tydzień temu , ale …z powodu przyczyn technicznych jego premiera została opóźniona. W międzyczasie miał miejsce finał konkursu Papaya Young Directors , w którym to udział brała inna moja nowa piosenka pt. \”Ojciec i syn\”. Nie dość, że teledysk do niej zajął pierwsze miejsce, to jego treść i forma w moim odczuciu czyni go jednym z najciekawszych klipów w polskiej muzyce jakie dane było mi kiedykolwiek oglądać! Czuję wielką radość i dumę mogą się nim dziś z Wami podzielić !!! Wszystko widocznie układa się dokładnie tak jak ma się układać!

Skubas kiedyś znany głównie na scenie klubowej, szerszej publiczności dał się poznać dzięki wydanemu w 2012 autorskiemu albumowi \”Wilczełyko\”. Na swojej drugiej płycie – \”Brzask\” z 2014 roku zaprezentował się już jako artysta kompletny. Jesienią 2019 roku wypuścił singiel \”Szklane miesiące\”.

Łukasz Simlat ostatnio zagrał w starającym się o oscarową nominację filmie \”Śniegu już nigdy nie będzie\” Małgorzaty Szumowskiej i Michała Englerta.