Luna zaprasza na wirtualne przedmieście

20 maja 2021
ok. 1 minuta czytania

– Czym właściwe jest dla nas dzisiaj rzeczywistość? I jaka ona jest? – zastanawia się Luna. – Wirtualne przedmieście to opowieść o byciu na granicy dwóch światów, wirtualnego i rzeczywistego. Przy czym granica między nimi jest bardzo płynna, a czasem nie do uchwycenia. To utwór o patrzeniu na siebie i otaczający świat przez różne soczewki i z różnych perspektyw.

Piosence \”Wirtualne przedmieście\” towarzyszy teledysk, który wyreżyserowali Helena Ganjalyan i Bartosz Szpak. Zdjęcia do klipu powstawały w przestrzeni Muzeum Etnograficznego w Warszawie podczas wystawy grupy panGenerator \”Ikony\”, która obrazuje i zmusza do zastanowienia się nad wpływem cyfrowej sfery życia na nas samych.

Luna gra na skrzypcach i fortepianie. Pisze i komponuje. Sztuka, filozofia i ciuchy to jej plac zabaw, ale najbardziej bawi ją astrologia. Żyje po swojemu, dba o matkę Ziemię i czerpie z dobrotliwego Księżyca tyle dobrej energii, ile zdoła. Ewentualne braki uzupełnia kawą. Kocha książki, Nicka Cave\’a i Björk. Emanuje jasnym światłem, pozytywną energią i tajemniczym wdziękiem troszkę jakby nie z tego świata.

Luna została wybrana jako jedna z 35 młodych, obiecujących wokalistek na świecie do globalnej kampanii Spotify Equal.