Lupita Nyong’o zapowiada płytę Jaya Z

29 czerwca 2017
ok. 1 minuta czytania

W krótkim, czarno-białym klipie widzimy zbliżenie twarzy aktorki. Na policzkach pojawiają się płynące łzy. Wideo zatytułowane „MaNyfaCedGod” można obejrzeć tutaj.

Wcześniej poznaliśmy zapowiedź, w której wystąpili aktorzy Mahershala Ali i Danny Glover. Pierwszym singlem ma być „Adnis”. Longplay „4:44” ukaże się 30 czerwca.

Jay Z to jeden z popularniejszych hiphopowych artystów. Trzy albumy nowojorczyka – „Reasonable Doubt” (1996), „The Blueprint” (2001) i „The Black Album” (2003) – uważane są za kluczowe dla gatunku. Magazyn „Rolling Stone” zamieścił go na 88. miejscu w rankingu 100 największych artystów wszech czasów. Ostatnio Amerykanin pojawił się w numerze „Biking” Franka Oceana, „Shining” – z Beyoncé – DJ-a Khaleda i „I Got the Keys” z Future’em. Zajęty jest też produkcją filmów i dokumentów.

Lupita Nyong’o urodziła się w Meksyku, a wychowała w Kenii. Później uczęszczała do college’u w USA. Rozgłos przyniósł jej dramat „Zniewolony. 12 Years a Slave”, za który zdobyła Oscara. Ostatnio zajęta była na planie filmów „Star Wars: The Last Jedi” i „Black Panther”.