MØ prezentuje „Blur”

16 października 2018
ok. 2 minut czytania

Poza udostępnioną już wcześniej kolaboracją z Diplo w kawałku „Sun In Our Eyes”, „Forever Neverland” zawiera także duet z amerykańską wokalistką Empress Of („Red Wine”) oraz wspólny utwór z Charli XCX („If It’s Over”), z którą MØ współpracowała przy jej mikstejpach „Number 1 Angel” i „Pop 2”.

Jako autorka i głos stojący za kilkoma najsłynniejszymi piosenkami ostatnich lat, pochodząca z Danii MØ ma już bardzo silną pozycję na scenie nowoczesnej muzyki pop. Od czasu wydania w 2014 roku krążka „No Mythologies To Follow” regularnie gości na listach przebojów radiowych i streamingowych, zarówno w swoich utworach, jak i kompozycjach innych artystów, w których pojawia się gościnnie. W 2017 roku wydała EP-kę „When I Was Young”, a wcześniej przez trzy lata zaskakiwała niezliczoną ilością przebojów, w nagraniu których brała udział, m.in. „Lean On” z Major Lazer – jednym z najcześciej odtwarzanych utworów w historii streamingu. Pojawiała się u boku takich wykonawców jak Justin Bieber, Charli XCX czy Snakehips. W samym 2018 roku wydała utwory z Diplo („Get It Right”), Jackiem Antonoffem („Never Fall In Love”), ALMĄ („Dance For Me”), Noah Cyrus („We Are F**ked”), Steel Banglez + Yxng Bane („Your Lovin'”), zaśpiewała też z Dua Lipą słynny już cover „IDGAF” podczas BBC Radio 1 Live Lounge obok Charli XCX, Zary Larsson i ALMY.

W ramach promocji „Forever Neverland” MØ wyruszy też w trasę koncertową. W Polsce zobaczyć ją będzie można 21 listopada w warszawskiej Stodole.

Oto tracklista „Forever Neverland”:
1. Intro
2. Way Down
3. I Want You
4. Blur
5. Nostalgia
6. Sun in Our Eyes (with Diplo)
7. Mercy (featuring What So Not)
8. If It’s Over (featuring Charli XCX)
9. West Hollywood (Interlude)
10. Beautiful Wreck
11. Red Wine (featuring Empress Of)
12. Imaginary Friend
13. Trying to Be Good
14. Purple Like the Summer Rain