MØ w drodze do Nibylandii

8 sierpnia 2018
ok. 1 minuta czytania

Klip w całości rozgrywa się na statku. – Piostruś Pan i zagubieni chłopcy, płyną zamiast lecieć, w stronę odległych krain – napisała MØ. – Na drodze do Nibylandii – dodał Diplo.

– Od razu pokochaliśmy tę piosenkę z Diplo – mówi MØ. – Kompozycja jest dla mnie wyjątkowo, bo ma te dwa składniki które uwielbiam: pozytywne przesłanie i odrobinę melancholii.

Longplay „Forever Neverland” z którego pochodzi piosenka ukaże się 19 października nakładem Columbia Records.

MØ zagra z Almą 21 listopada w warszawskim klubie Stodoła.

Kilka miesięcy temu MØ wydała mini-album „When I Was Young”, jej pierwszy autorski projekt od czasu debiutanckiego albumu „No Mythologies to Follow”. EP-ka pojawiła się po trzyletniej serii hitów singlowych i miała być swoistym zamknięciem pewnego etapu, przygotowaniem na pełny album nr 2. Już w 2018 roku MØ powróciła na listy przebojów radiowych i listy przebojów streamingowych dzięki kilku bardzo udanym współpracom z Diplo („Get It Right”), Jackiem Antonoffem („Never Fall In Love”), Almą („Dance For Me”) i Noah Cyrus („We Are F ** ked”) Pojawiła się także jako członkini super grupy, która na antenie BBC Radio 1 Live Lounge wykonała wspólnie z Dua Lipą „IDGAF”, zaraz obok Charli XCX, Zary Larsson i Almy.