Mac Miller zmysłowo z Arianą Grande

14 grudnia 2016
ok. 1 minuta czytania

W teledysku artyści grają flirtujących ze sobą sąsiadów. Czarno-biały początek przypomina ujęcia z niemych filmów. Dalej jest bardzo kolorowo, zmysłowo i mokro. Z efektem można zapoznać się pod tym adresem.

Oboje muzyków będzie można w przyszłym roku zobaczyć na żywo. Ariana Grande 31 maja i 1 czerwca 2017 roku wystąpi w Atlas Arenie w Łodzi, a Mac Miller pojawi się na przyszłorocznym Open’erze. Jego koncert zaplanowano na 30 czerwca.

Piosenka „My Favorite Part” promuje album Millera, „The Divine Feminine”, który ukazał się 16 września. Wśród gości na krążku pojawili się też Kendrick Lamar, CeeLo Green i Anderson .Paak.

Mac Miller to amerykański raper z Pittsburgha. Działał też pod pseudonimami Delusional Thomas, Larry Lovestein czy The Velvet Revival.

Obdarzona 4-oktawowym głosem Ariana Grande zaczynała karierę jako gwiazda produkcji Disneya dla młodzieży. Muzycznie zadebiutowała w 2013 roku krążkiem „Yours Truly”. Rok później ukazał się promowany przebojem „Problem” zestaw „My Everything”, który w 20 krajach dotarł do top 10 list sprzedaży. Ostatni longplay 23-latki, „Dangerous Woman”, miał premierę 20 maja 2016 roku.

Amerykanka równolegle prowadzi karierę aktorską. Można ją było niedawno podziwiać w „Królowych krzyku” i „Zoolanderze”.