Machine Gun Kelly bojkotuje cukierki Swedish Fish

1 sierpnia 2019
ok. 2 minut czytania

Swedish Fish, czyli szwedzkie rybki to popularne cukierki w kształcie rybek sprzedawane w Stanach Zjednoczonych. Choć pochodzą faktycznie ze Szwecji, dziś należą do amerykańskiej firmy, a produkowane są w Kanadzie. Jednym słowem bojkot nie za bardzo pomoże A$AP-owi Rocky’ego.

Raperowi zresztą nie jest potrzebna żadna pomoc, bo wkrótce zakończy się jego proces w Szwecji i A$AP Rocky zapewne usłyszy niezbyt wysoki wyrok i wkrótce wyjdzie na wolność.

Szwedzki prokurator Daniel Suneson oskarżył A$AP-a Rocky’ego oraz dwóch jego współpracowników o napaść i uszkodzenie ciała. Ogłaszając swoją decyzję prokurator podkreślił, że miał dostęp do większego materiału dowodowego niż ten opublikowany w internecie oraz że ma także zeznania świadków świadczące na niekorzyść rapera. Sąd ogłosi datę procesu w przyszłym tygodniu.

A$AP Rocky został zatrzymamy w Szwecji po tym jak on i jego ekipa wdali się w bójkę uliczną. Najpierw w mediach społecznościowych ukazał się film, na którym widać jak A$AP Rocky dość brutalnie atakuje jakąś osobę. Następnie raper – tłumacząc, że jest niewinny – opublikował film, w którym dwóch mężczyzn wielokrotnie zaczepia ekipę muzyka.

– Zostali zaatakowani i bronili się – mówi adwokat Henrik Olsson Lilja.

A$AP Rocky miał zagrać na Open’erze. Ostatecznie zastąpił go Stormzy.

Machine Gun Kelly jest ostatnio dość zajęty. Zagrał w obrazie „Bird Box” z Sandrą Bullock oraz w kinowej biografii Mötley Crüe „The Dirt”. Niedawno dostał angaż do nowej komedii Judda Apatowa u boku Pete’a Davidsona.

Ostatni album rapera to „Hotel Diablo” 5 lipca z 2019 roku.