Machine Gun Kelly przeżywa trudne rozstanie

15 lutego 2018
ok. 1 minuta czytania

W bardzo kolorowym klipie, raper dzwoni do byłej dziewczyny i wyśpiewuje jej wszystko, co czuje nie przebierając w słowach. Byłą dziewczynę muzyka gra modelka, Alycia Bella. Za reżyserię odpowiada Jordan Wozy. Teledysk można obejrzeć poniżej.

\”The Break Up\” pochodzi z reedycji deluxe ostatniej płyty Machine Gun Kelly\’ego, \”Bloom\”.

Colson Baker, jak naprawdę się nazywa Machine Gun Kelly, przeszedł długą drogę od czasu, kiedy jako pierwszy raper wygrał \”Amateur Night\” w prestiżowym Apollo Theater w Nowym Jorku, do trzeciego długogrającego albumu i światowych tras. Pseudonim Machine Gun Kelly został mu nadany przez znajomych, ze względu na szybki jak karabin maszynowy sposób rymowania. Na koncie ma płyty \”Lace Up\” (2012), \”General Admission\” (2015) i \”Bloom\” (2017), a także udział w serialu \”Roadies\”.

Hiphopowy gwiazdor jest ostatnio dość zajęty. Z Bebe Rexhą i X Ambassadors zrealizował numer \”Home\” na potrzeby filmu \”Bright\” z Willem Smithem w roli głównej. Ponadto potwierdził udział w obrazie \”Bird Box\” z Sandrą Bullock oraz w kinowej biografii Mötley Crüe \”The Dirt\”.