Machine Gun Kelly rozprawia się z byłą

16 grudnia 2017
ok. 1 minuta czytania

Nagranie nosi „The Break Up” i wyróżnia się mocnymi, basowymi bitami. Modne, syntetyczna brzmienie raper z Ohio wykorzystał, by rozprawić się ze swoją eks. Nie brakuje mocnych słów. Kawałek można znaleźć na Spotifyu.

Nie jest to pierwsza piosenka, którą Machine Gun Kelly napisał o rozstaniu. Na jego najnowszej płycie „Bloom” znalazł się utwór „Let You Go”.

Hiphopowy gwiazdor jest ostatnio dość zajęty. Z Bebe Rexhą i X Ambassadors zrealizował numer „Home” na potrzeby filmu „Bright” z Willem Smithem w roli głównej. Ponadto potwierdził udział w obrazie „Bird Box” z Sandrą Bullock.

Colson Baker, jak naprawdę się nazywa Machine Gun Kelly, przeszedł długą drogę od czasu, kiedy jako pierwszy raper wygrał „Amateur Night” w prestiżowym Apollo Theater w Nowym Jorku, do trzeciego długogrającego albumu i światowych tras. Pseudonim MGK został mu nadany przez znajomych, ze względu na szybki jak karabin maszynowy sposób rymowania. Na koncie ma płyty „Lace Up” (2012), „General Admission” (2015) i „Bloom” z (2017), a także udział w serialu „Roadies”.