Madonna całowała się z Idrisem Elbą

31 października 2016
ok. 1 minuta czytania

Aktor i DJ występował kiedyś w roli supportu przed show piosenkarki. Teraz spędzali razem czas zupełnie prywatnie. Gwiazdorzy przybyli razem na imprezę w Londynie, która odbyła się w piątek, 28 października. Jak przekonują znajomi artystów, nie mogli oderwać od siebie oczu i nie tylko. – Przyjechali około 3 nad ranem i kleili się do siebie – ujawnia informator. – Nie było w tym nic subtelnego, niczego nie próbowali ukryć. Całowali się. Wydawało się oczywiste, że są razem.

Wcześniej wokalistka opublikowała na Instagramie zdjęcie Elby biorącego udział w meczu kickboksingu. Fotkę można zobaczyć tutaj.

Idris Elba ostatnio zajęty jest na planie „Thor: Ragnarök”, a niedawno pracował u boku Matthew McConaugheya w ekranizacji powieści Stephena Kinga, „The Dark Tower”.

Madonna wydała trzynasty longplay – „Rebel Heart” – w marcu 2015 roku. W trwającej od początku lat 80. karierze sprzedała pond 300 milionów płyt na całym świecie. Wśród jej największych hitów znajdują się „Like a Virgin”, „Papa Don’t Preach”, „Like a Prayer”, „Vogue”, „Take a Bow”, „Frozen”, „Music”, „Hung Up”, czy „4 Minutes”.