Madonna wspomina Marka Bluma

26 marca 2020
ok. 2 minut czytania

Madonna zagrała z Markiem Blumem w 1985 roku komedii „Rozpaczliwie poszukując Susan”. Była to jedna z ciekawszych ról wokalistki, która ciepło wspomina towarzyszącego jej na planie aktora.

– W tym tragicznym momencie moje serce kieruje się do niego, jego rodziny i jego bliskich – napisała Madonna. – Zapamiętałam go jako zabawnego, ciepłego, kochającego mężczyznę, gdy robiliśmy „Rozpaczliwie poszukując Susan”. To kolejna przestroga, że ten wirus nie jest żartem. ️Musimy mieć nadzieję – pomagać sobie nawzajem – i przestrzegać zasad kwarantanny.

Amerykański aktor Mark Blum zmarł w wieku 69 lat. Przyczyną śmierci była choroba COVID-19, którą wywołuje koronawirus.

Choć rzadko grywał pierwszoplanowa role widzowie zapamiętają Marka Bluma z charakterystycznych zazwyczaj pełnych ciepła bohaterów. W jego filmografii jest kilkadziesiąt filmów w tym tak popularne jak „Rozpaczliwie poszukując Susan”, „Krokodyl Dundee” czy „Jak ona to robi?”.

Aktor przez wiele lat związany był z Broadwayem, ma też na koncie wiele ról w serialach. Ostatnio widzowie mogli go podziwiać choćby w znakomicie ocenianych „Mozart w dżungli”, „Sukcesja” czy „Ty”.