Major Lazer i tańczący chłopak

12 lipca 2017
ok. 1 minuta czytania

W nagraniu udzielają się Travis Scott, Quavo i Camila Cabello, ale w teledysku widzimy młodego, aspirującego tancerza. Wideo ma też wątek fabularny – przedstawia życie chłopaka marzącego o bogactwie i pięknej dziewczynie. Za reżyserię odpowiada Philip Andelman. Teledysk, w którym w niewielkich rolach pojawiają się także muzycy, znajduje się pod tym adresem.

„Know No Better” promuje tak samo zatytułowaną EP-kę Major Lazer, na której gościnnie pojawiają się również Sean Paul, J Balvin, Jidenna i Anitta. Zestaw miał premierę w czerwcu.

Siłą sprawczą Major Lazer jest DJ i producent Diplo. Na przebojową mieszankę formacji składają się niskie basy, jamajskie, dancehallowe rytmy, trapowe wycieczki i EDM-owe podbicia, które – jak przebój „Lean On” – gwarantują świetną imprezę. Ostatni dotąd longplay to „Peace Is the Mission” z 2015 roku. Od tego czasu poznaliśmy single „Cold Water” (z Justinem Bieberem i MO), „My Number” (z samplami Toots and the Maytals), „Believer” (z Showtekiem) i „Christmas Trees” (z Protoje).