Margaret w wiosce Smerfów

25 kwietnia 2017
ok. 1 minuta czytania

Polska wokalistka nagrała na potrzeby filmu piosenkę „Blue Vibes”, ale także użycza głosu jednej z postaci. – Od małego jestem fanką Smerfów – mówi gwiazda. – Nigdy nawet nie marzyłam, by siąść koło jakiegoś Smerfa, a oto jestem w epicentrum.

W nadchodzącym obrazie Smerfy wyruszają na poszukiwanie legendarnej, zaginionej wioski. Przy okazji Smerfetka chce dowiedzieć się, dlaczego jest jedyną dziewczyną wśród Smerfów i jaka jest jej rola.

Wideo z krótka prezentacją nowej postaci, w którą wciela się Margaret i z fragmentem jej piosenki można znaleźć tutaj. Całego numeru „Blue Vibes” można wysłuchać natomiast pod tym adresem.

Jako Smerfetkę usłyszymy Małgorzatę Sochę, w roli Osiłka Piotra Stramowskiego, a jako Gargamel w polskiej wersji językowej pojawia się Maciej Stuhr.

Za reżyserię odpowiada Kelly Asbury („Shrek 2”, „Gnomeo i Julia”). Polską premierę wyznaczono na 26 maja 2017 roku.

Smerfy pojawiły się w świecie popkultury w 1958 roku. W latach 80. telewizja NBC zrealizowała animowany serial, który podbił cały świat.

Margaret zadebiutowała w 2013 roku singlem „Thank You Very Much”, który znalazł się na 2. miejscu listy najczęściej granych utworów w polskich rozgłośniach radiowych. W 2014 roku wydała debiutancki album „Add the Blonde”, który pokrył się platyną, a pod koniec 2015 roku z Mattem Duskiem płytę „Just the Two of Us”, która także zdobyła platynowy status.