Mariah Carey, Elton John i Antonio Banderas na ślubie rosyjskich bogaczy

18 stycznia 2017
ok. 2 minut czytania

Biznesmen, który jest właścicielem lotniska Domodiedowo w Moskwie, zapłacił podobno 4 miliony dolarów za występy gwiazd, w tym Carey i Johna na 9-godzinnym ślubnym przyjęciu jego wnuczki. Wesele Irene Kogan i Daniela Keveya odbyło się w minioną sobotę, 14 stycznia, w Londynie.

Elton John zaprezentował składający się z 12 piosenek set, za który otrzymał podobno milion dolarów. Mariah Carey wzbogaciła się o 2,5 miliona, śpiewając m.in. „My All” i „It’s Like That”. Na finał pojawił się Mark Ronson z setem DJ-skim. Na sali obecny był ponadto aktor Antonio Banderas, który podzielił się małżeńskim radami. – Wybaczaj każdy błąd – zalecał.

Klipy i zdjęcia dokumentujące udział gwiazd w weselnym przyjęciu można znaleźć tutaj.

Mariah Carey obdarzona jest 5-oktawowym głosem. W czasie swej kariery sprzedała 200 milionów płyt na całym świecie i zdobyła 5 statuetek Grammy. Jej ostatnia regularna płyta to „Me. I Am Mariah… The Elusive Chanteuse” z maja 2014 roku. Artystka niedawno wystąpiła w trzecim sezonie serialu „Imperium”. Od 11 grudnia na kanale E! można oglądać dokumentalny serial „Świat Mariah”.

Elton John jest jednym z najlepiej sprzedających się artystów w historii muzyki. Na swoim koncie ma 38 złotych oraz 31 platynowych oraz multiplatynowych płyt. Łącznie jego albumy rozeszły się w 250 milionach egzemplarzy. To do niego należy rekord najlepiej sprzedającego się singla wszech czasów, wypuszczonego w 1997 roku w nowej wersji „Candle in the Wind”, który osiągnął wynik 33 milionów egzemplarzy. Elton John jest także autorem muzyki do największych sprzedażowych hitów musicalowych zarówno scenicznych jaki i filmowych, takich jak np. „Billy Elliot”, „Król Lew” czy „Aida”.

Antonio Banderas to hiszpański aktor, gwiazdor filmów „Desperado”, „Evita” czy „Maska Zorro”. Ostatnio można go było podziwiać w obrazach „Rycerz pucharów”, „33” i „Altamira”. 56-latek ma zagrać projektanta Gianniego Versace w biografii projektanta mody.