Mariah Carey nie umie sama ubrać butów

4 grudnia 2016
ok. 1 minuta czytania

Na ekranie będziemy oglądać diwę przygotowującą się do tournée po Europie i Afryce zatytułowanym „Sweet Sweet Fantasy”. Trasie towarzyszyły kamery, które dokumentowały życie za sceną, w garderobie, na sali prób. Tak powstały zdjęcia do serialu dokumentalnego „Świat Mariah”.

W zaprezentowanym materiale widzimy, jak gwiazda tłumaczy, że nie umie sama włożyć pewnej pary butów. Poznajemy też jej przyjaciółkę, Stellę. Klip znajduje się pod tym adresem.

Dzięki produkcji poznamy życie piosenkarki z dala od medialnego zgiełku, a także rodzinę, przyjaciół i krąg najbliższych znajomych. Program będzie emitowany na całym świecie na 17 międzynarodowych kanałach E!, będzie go można oglądać w 153 krajach i w 24 językach. – Chcę, by ludzie zobaczyli mnie taką, jaka jestem naprawdę – mówi Amerykanka.

„Świat Mariah” będzie można oglądać na kanale E! od 11 grudnia. Emisję zaplanowano na godzinę 20:00.

Mariah Carey obdarzona jest 5-oktawowym głosem. W czasie swej kariery sprzedała 200 milionów płyt na całym świecie i zdobyła 5 statuetek Grammy. Jej ostatnia regularna płyta to „Me. I Am Mariah… The Elusive Chanteuse” z maja 2014 roku. Artystka niedawno wystąpiła w trzecim sezonie serialu „Imperium”.