Marilyn Manson gra Johnny’ego Casha do filmu z Ethanem Hawke

20 października 2017
ok. 1 minuta czytania

Marilyn Manson weźmie na warsztat nagranie „God’s Gonna Cut You Down”. Fani mieli już okazję usłyszeć przeróbkę na koncercie w Moskwie. Amatorski zapis z tamtego show, można sprawdzić tutaj.

Tak naprawdę „God’s Gonna Cut You Down” jest tradycyjną folkową piosenką, którą jednak Johnny Cash rozsławił. Utwór wykonywali także Odetta, Elvis Presley i Moby.

Soundtrack do „24 Hours to Live” ukażę się 8 grudnia.

Bohaterem obrazu jest zabójca na zlecenie (Ethan Hawke). Mężczyzna ma szansę odkupić swe winy, po tym jak pracodawca przywraca go do życia (po tym jak został zabity).

W obsadzie znaleźli się również Rutger Hauer, Paul Anderson i Liam Cunningham.

Za kamerą stanął Brian Smrz („Szklana pułapka 4.0”). Za scenariusz odpowiada Zachary Dean, który pracował na oryginalnym projekcie Rona Mity i Jima McClaina.6 października premierę miał nowy album Marilyn Manson, „Heaven Upside Down”. Formacja działa od 1989 roku. Największe sukcesy grupa święciła w drugiej połowie lat 90., gdy ukazywały się płyty „Antichrist Superstar” (1996) i „Mechanical Animals” (1998). Nakład albumów formacji łączącej rock, metal i industrialną elektronikę przekroczył 50 milionów na całym świecie.