Marilyn Manson wkłada pończochy

14 października 2004
ok. 1 minuta czytania

Zdjęcia do filmu „Living In Neon Dreams” rozpoczną się w listopadzie. Będą kręcone w Niemczech i Republice Południowej Afryki. Premiera obrazu planowana jest pod koniec 2005 roku. Manson wystąpi u boku Darryl Hannah, Tima Rotha, Alana Cumminga i Jonathana Pryce’a.

– Nie będę grał drag queen, zagram kobietę – podkreśla Brian Warner, jak naprawdę nazywa się kontrowersyjny artysta. – To ogromna różnica, a co się z tym wiąże – bardzo dużo pracy nad rolą. Analizuję więc warsztat Joan Crawford. A w domu bacznie przyglądam się mojej narzeczonej, starając się wychwycić pewne zachowania. Mogę nauczyć się od niej choćby wkładania pończoch, choć to, wydaje mi się, mam już opanowane.

Jeśli ktoś bacznie śledzi dokonania muzyka, miał już okazję widzieć go w pończochach, satynowej sukni czy „małej czarnej”. W takich bowiem niemęskich strojach Manson zaprezentował się w teledyskach do „Long Hard Road Out of Hell” swojej grupy Marilyn Manson oraz „Starf***ers Inc.” zespołu Nine Inch Nails.

„Living In Neon Dreams” to współczesna wersja bajki Lewisa Carrolla. Bohaterką jest dziewczyna, która po wypadku zapada w śpiączkę, przenosząc się w zaczarowany świat. Obraz wyreżyseruje debiutant Jeremy Tarr.

Przypomnijmy, że niedawno pojawiły się pogłoski, iż w trakcie pobytu w Berlinie Marilyn Manson poślubi Ditę Von Teese.