MaRina w balladzie z Jamesem Arthurem

20 października 2016
ok. 1 minuta czytania

Piosenka nosi tytuł „Let Me Love The Lonely”. Po zaprezentowanym kawałku wiemy, że będzie pełna emocji ballada z wokalnymi popisami naszej gwiazdy.

Całość poznamy w piątek, 21 października, tymczasem na Instagramie żony Wojciecha Szczęsnego można znaleźć urywek.

– Nie ukrywam, że zaproszenie do nagrania piosenki z tak wybitnym artystą jest dla mnie ogromnym wyróżnieniem – mówiła wcześniej MaRina.

Nagranie uświetni album „Back from the Edge”, który artysta wyda 28 października.

Oto tracklista:
„Back from the Edge”
„Say You Won’t Let Go”
„Prisoner”
„Can I Be Him”
„I Am”
„Train Wreck”
„Safe Inside”
„Sober”
„Phoenix”
„Let Me Love the Lonely”
„Sermon”
„Remember Who I Was”
„Finally”

James Arthur to brytyjski wokalista i muzyk. Od 2005 roku udzielał się w wielu zespołach, później występował jako solowy artysta i stworzył własny projekt The James Arthur Band i James Arthur Project. W 2012 roku został zwycięzcą dziewiątego wydania brytyjskiego programu „X-Factor”. Po wygranej, singel „Impossible” zadebiutował od razu na pierwszym miejscu brytyjskiej listy przebojów, rozchodząc się w liczbie 1,5 miliona kopii, przez co stał się najlepiej sprzedającym się utworem finalisty programu „X-Factor” w historii. Jego jedyny dotąd imienny longplay pochodzi z 2013 roku.

Marina Łuczenko to wokalistka, kompozytorka, aktorka i zdobywczyni ponad 20 nagród za osiągnięcia muzyczne. W listopadzie 2011 roku wydała debiutancką płytę „Hard Beat”.