MaRina w duecie z Jamesem Arthurem. Będzie spotkanie z polskimi fanami

21 października 2016
ok. 2 minut czytania

– Cieszę się, że Marina zgodziła się zaśpiewać w moim utworze „Let Me Love The Lonely” – komentuje wokalista. – Mam nadzieję, ze spodoba się moim polskim fanom i sympatykom.

– Praca przy produkcji utworu była dla mnie niesamowitą przygodą – rewanżuje się Polka. – Podziwiam talent Jamesa i cieszę się, że jego muzyka odnosi tak duże sukcesu na całym świecie.

Nagrania, będącego klasyczną, wzniosłą balladą na dwa głosy, można posłuchać pod tym adresem.

Kawałek zapowiada album Arthura, „Back From the Edge”. Longplay ukaże się 4 listopada. Piosenka z MaRiną jest jedynym duetem na krążku i dostępna będzie zarówno na jego wersji standard (14 utworów), jak i deluxe (18 utworów).

To nie koniec niespodzianek dla polskich fanów – James Arthur dzień po premierze płyty (5.11, godz. 12:00) podpisywać będzie swoje płyty w salonie Media Saturn w warszawskim centrum handlowym Złote Tarasy.

James Arthur to brytyjski wokalista i muzyk. Od 2005 roku udzielał się w wielu zespołach, później występował jako solowy artysta i stworzył własny projekt The James Arthur Band i James Arthur Project. W 2012 roku został zwycięzcą dziewiątego wydania brytyjskiego programu „X-Factor”. Po wygranej, singel „Impossible” zadebiutował od razu na pierwszym miejscu brytyjskiej listy przebojów, rozchodząc się w liczbie 1,5 miliona kopii, przez co stał się najlepiej sprzedającym się utworem finalisty programu „X-Factor” w historii. Jego jedyny dotąd imienny longplay pochodzi z 2013 roku.

Marina Łuczenko to wokalistka, kompozytorka, aktorka i zdobywczyni ponad 20 nagród za osiągnięcia muzyczne. W listopadzie 2011 roku wydała debiutancką płytę „Hard Beat”.