Mark Ronson zakochany w Camili Cabello

9 lipca 2019
ok. 1 minuta czytania

„Find U Again” to kompozycja z nowej płyty producenta „Late Night Feelings”, która ukazała się 21 czerwca. Współkompozytorem piosenki jest Kevin Parker, który zaśpiewał melodie Ronsonowi kilka lat temu. Za klip odpowiadają Bradley & Pablo.

– Gdy pojawiła się Camila piosenka od razu nabrała odpowiedniej mocy – mówi Mark Ronson. – Gdy piszesz tekst do istniejącej muzyki, nie jest to proste, ale Camila zrobiła to znakomicie.

Tylko w tym roku Mark Ronson pracował nad imponującą liczbą wydawnictw muzycznych. Napisał przebój „Shallow” wykonany przez Lady Gagę i Bradleya Coopera w filmie „A Star Is Born”. Mark Ronson tworzy także duet Silk City z Diplo – razem wydali utwór „Electricity” z Duą Lipą, który trafił do pierwszej piątki na brytyjskiej liście przebojów. Dotychczas Mark Ronson jako producent pracował z takimi artystami jak Amy Winehouse, Paul McCartney, Lady Gaga, Adele czy Lorde.

Camila Cabello występowała w Fifth Harmony w latach 2012-2016. Jej debiutancka solowa płyta „Camila” ukazała się w styczniu 2018. Wokalistka współpracowała ponadto z Machine Gun Kellym przy nagraniu „Bad Things” i Pitbullem przy numerze „Hey Ma” z soundtracku do filmu „Szybcy i wściekli 8”.