Mary Elizabeth Winstead ucieka do Los Angeles

17 października 2017
ok. 1 minuta czytania

Mary Elizabeth Winstead zagra tytułową Ninę Geld, błyskotliwą i prowokującą komiczkę, której kariera sceniczna zaczyna się coraz lepiej układać. Jej życie prywatne natomiast to katastrofa. By pozbyć się upierdliwego eks-chłopaka i przygotować się do mogącego zmienić życie przesłuchania Nina wyjeżdża do Los Angeles. Tutaj poznaje Rafe’a (Common), pod wpływem którego zmieni swoje poglądy dotyczące niemal wszystkiego co wydarzyło się do tej pory w jej życiu.

W filmie zagrają także Beau Bridges, Kate Del Castillo, Chace Crawford, Clea DuVall, Jay Mohr, Melonie Diaz, Camryn Manheim, Mindy Sterling oraz Angelique Cabral.

Scenariusz, w którym pojawia się wiele wątków autobiograficznych napisała Eva Vives. Ona też zajmie się reżyserią.

Laureat Oscara Common ostatnio wystąpił w obrazach „Legion samobójców”, „Barbershop: Na ostro” i „John Wick 2”, a wcześniej chociażby w serialu „Hell on Wheels: Witaj w piekle”. Niedawno zapowiedział udział w thrillerze „Three Seconds” z Rosamund Pike i Clive’em Owenem, dramacie „Saint Judy” z Michelle Monaghan oraz romantycznej komedii „Best Day of My Life” z Renée Zellweger. Najnowszy album artysty, „Black America Again”, ukazał się w listopadzie 2016 roku.

Mary Elizabeth Winstead można było ostatnio oglądać w trzecim sezonie „Fargo”.