Mary Komasa biega po Brooklynie

13 września 2016
ok. 1 minuta czytania

Wideo powstało do utworu „Oh Lord”. Zdjęcia realizowane były na Brooklynie. Nowojorska dzielnica posłużyła jako tło dla surowej i emocjonalnie naładowanej ballady. Z uwagi na specyfikę klipu, nakręcono go z pomocą iPhone’a. Zdjęcia telefonem pozwoliły na dyskretną oraz nieingerującą w naturalne emocje realizację. Z efektem można zapoznać się pod tym adresem.

Paola i Mary poznały się w Nowym Jorku, gdzie fotografka po wysłuchaniu albumu Mary zaproponowała jej zrealizowanie klipu. Sama piosenka jest osobistą i epicką opowieścią o zemście i odkupieniu. Charakterystyczne brzmienie utworu powstało dzięki wykorzystaniu elementów muzyki filmowej, ciężkiego rocka, bluegrassu oraz nowoczesnej elektroniki.

Mary Komasa to wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, instrumentalistka. Utwór „Oh Lord” pochodzi z jej debiutanckiego, imiennego albumu artystki, który ukazał się 23 marca 2015 roku. Na płycie znalazł się utwór „Lost Me”, do którego powstał szeroko komentowany teledysk z udziałem Anji Rubik.

W najbliższym czasie Mary Komasa rusza w trasę koncertową. Artystkę zobaczyć będzie można w następujących miejscach:

06 października – Szczecin , Hormon
07 października – Gdańsk, Klub Żak
08 października – Ełk, ECK
09 października – Warszawa , Teatr Syrena
14 października – Wrocław , Stary Klasztor
15 października – Kraków, Centrum Dydaktyki AGH