Masked Wolf wraca z wyczekiwanym singlem \”Say So\”

9 lipca 2021
ok. 1 minuta czytania

Pogodny \”Say So\” ma duże szanse stać się hitem wakacji. Piosenka jest następcą hitu \”Astronaut In The Ocean\”, który dotarł na szczyt list przebojów w 8 krajach i zgromadził ponad miliard streamów. \”Say So\” ponownie jest efektem współpracy Masked Wolfa z producentem Tyronem Hapim.

– Ważne jest dla mnie, by wyrazić coś poprzez muzykę, nawet jeśli to głębsze przesłanie ukryte jest pod dźwiękami energicznej, wesołej piosenki – wyjaśnia Masked Wolf. – \”Say So\” jest o tym, jak – w trudnych chwilach – udajemy, że wszystko jest w porządku, nawet jeśli tak nie jest. Bez względu na to, jak kiepska jest sytuacja czy jak blisko jesteśmy autodestrukcji, wmawiamy sobie, że jeśli będziemy myśleć, że jest OK, to tak właśnie będzie. Skoro tak mówimy, to tak jest. Naprawdę jednak potrzebujemy pomocy.

W 2018 roku Masked Wolf wypuścił swoją pierwszą, niezależną płytę \”Space Racer\”. Zestaw zdobył miliony streamów i wywołał niemałe zamieszanie w Australii. Później były single \”Night Rider\” i \”Water Walkin\”, po których wydał \”Astronaut in the Ocean\”. Nagranie zapoczątkowało ponad 350 tysięcy filmików na TikToku. Piosenka od 20 tygodni znajduje się w zestawieniu Billboard Hot 100, tymczasem towarzyszący jej teledysk zgromadził 180 milionów odsłon tylko na YouTube.