Massive Attack i Sia na Kraków Live Festival

22 marca 2016
ok. 1 minuta czytania

Koncert Massive Attack w Polsce był oczekiwany od dawna. Wreszcie, przy okazji premiery nowego materiału, ponownie będziemy mogli zobaczyć ich niepowtarzalne, multimedialne show. Obok Massive Attack na scenie pojawi się grupa Young Fathers, nagradzana i ceniona hiphopowa formacja ze Szkocji.

W Krakowie swój pierwszy polski koncert da australijska wokalistka Sia, znana choćby z wielkiego przeboju \”Chandelier\”. Ostatnia trasa koncertowa tej artystki odbyła się ponad pięć lat temu. Od tego czasu wydała dwa albumy, które na całym świecie sprzedały się w milionach egzemplarzy. Także w Polsce jej płyta \”1000 Forms of Fear\” pokryła się platyną.

Na Kraków Live Festival zobaczymy także Damiana \”Jr. Gong\” Marleya, syna legendy reggae oraz dwie amerykańskie formacje rockowe: Cage The Elephant i The Neighbourhood.

Podczas tegorocznej edycji artyści wystąpią na dwóch festiwalowych scenach na terenie Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie. Tuż obok Main Stage i Kraków Stage powstanie pole namiotowe. Wszystkie atrakcje dla uczestników będą dostępne w jednym miejscu.

Przypomnijmy, że gwiazdą w ubiegłym roku był Kendrick Lamar.

Sprzedaż biletów na Kraków Live Festival rozpocznie się w środę, 23 marca o godzinie 14:00.