Master KG, David Guetta i Akon łączą siły

28 maja 2021
ok. 1 minuta czytania

\”Shine Your Light\” to świeża, pełna pozytywnej energii mieszanka, na którą składają się podnoszący na duchu tekst, żywiołowe Afro-house\’owe rytmy oraz słoneczny vibe, dzięki którym \”Jerusalema\” stała się takim przebojem. Akon ze swymi wersami o dobrej atmosferze, tańcu i śmiechu wznosi piosenkę na wyższy poziom.

– To wielka przyjemność i zaszczyt, że mogłem współpracować z takimi legendami jak David Guetta i Akon – mówi master KG. – \”Shine Your Light\” jest wyjątkowym singlem, nie tylko dlatego, że łączy różne muzyczne style, ale także dlatego, że niesie pozytywne przesłanie. Dołączcie do nas i razem zjednoczmy świat poprzez miłość i muzykę. Wanitwa Mosss.

Sukces piosenki \”Jerusalema\” zrobił z pochodzącego z RPA producenta, autora piosenek, DJ-a oraz muzycznego innowatora, kluczową postać na tanecznej scenie. Dzięki niemu, afrykańska kultura trafiła do mas, czego dowodem numer 1. w zestawieniu Shazam (przez 8 tygodni) oraz miejsce w top 5 na europejskich playlistach radiowych. Master KG zdobył też nagrodę za Międzynarodowa piosenkę roku podczas NRJ Music Awards, gdzie nominowany był również w kategorii Najlepszy międzynarodowy nowy artysta. Kolejną nominację otrzymał podczas MOBO Awards (Najlepszy afrykański wykonawca).