Matoma i Enrique Iglesias nie chcą tańczyć bez dziewczyn

27 lipca 2018
ok. 1 minuta czytania

Pochodzący z Norwegii DJ i producent Matoma łączy siły z królem latynoskiego popu, Enrique Iglesiasem. Efektem tej współpracy jest kawałek „I Don’t Dance (Without You)”. Gościnnie w piosence możemy również usłyszeć pochodzącego z Jamajki Konshensa – gwiazdę dancehallu.

Matoma jest ogromnym fanem Enrique Iglesiasa, a muzyka Enrique towarzyszyła norweskiemu artyście w latach jego młodości. To właśnie remix przeboju „Bailando” na platformie SoundCloud był przełomowym momentem w karierze Matomy. Wtedy marzył o tym by wspólnie z Enrique nagrać piosenkę i jego marzenie się właśnie spełniło.

– Enrique to artysta, którego podziwiam od lat, więc gdy nagrywaliśmy kawałek w studio pamiętam, że na początku byłem trochę zestresowany – mówi Matoma. – Jednak trema szybko została zastąpiona uczuciem szczęścia. Enrique to niewiarygodnie skromna i wspaniała osoba. Jestem ogromnie wdzięczny, że mogłem poznać najbardziej wpływowego artystę muzyki latynoskiej i wspólnie stworzyć ten utwór.

Singel „I Don’t Dance (Without You)” zapowiada nadchodzący debiutancki album artysty „One In A Million”, którego premiera już 24 sierpnia. Znajdą się na nim wszystkie ostatnie przeboje Matomy, w tym: „False Alarm” (feat. Becky Hill), „Lonely” (feat. MAX), „Slow” (feat. Noah Cyrus) oraz „All Night” (feat. The Vamps). Wymienione utwory mają wspólnie na swoim koncie ponad 525 milionów odsłuchań w serwisie Spotify.