Matt Simons w Polsce

8 kwietnia 2019
ok. 1 minuta czytania

Piosenkarz, autor tekstów i multiinstrumentalista Matt Simons ogłasza trasę koncertową, która obejmie 16 krajów europejskich i będzie miała na celu promocję jego najnowszego albumu „After The Landslide”. Utalentowany artysta pochodzący z Zachodniego Wybrzeża, który odniósł sukces poza swoją ojczyzną – muzyka Matta dotarła do ogromnej widowni, za sprawą dotychczasowych albumów studyjnymi – „Pieces” i „Catch & Release”.

Trzeci album „After The Landslide” to jego największa, najbardziej ambitna i najbardziej osobista płyta – wyobraź sobie emocje Bon Iver połączone z wdziękiem Springsteena, a będziesz blisko.

– To był dość długi proces – mówi z uśmiechem Matt Simons. – Większość piosenek napisałem dwa lata temu. Przygotowanie wszystkiego zajęło mi dużo czasu więc jestem bardzo, bardzo gotowy na to co przede mną.

– Jestem bardzo podekscytowany tym, że mogę wyruszyć w tak dużą trasę – dodaje Matt Simons. – Naprawdę nie mogę się doczekać wizyty w wielu miastach, w których nigdy wcześniej nie grałem, jak również powrotu do moich ulubionych. To będą naprawdę wyjątkowe wieczory z mieszanką piosenek z całego mojego katalogu. Granie koncertów jest moją ulubioną rzeczą i nie mogę się doczekać, aby spędzić jesienne wieczory w Europie.