Me And That Man ruszają w Polskę

10 maja 2017
ok. 2 minut czytania

Długo oczekiwane nad Wisłą występy zespołu Me And That Man, promujące płytę „Songs Of Love And Death”, wystartują już 21 września w Toruniu. Trasa zakończy się 8 października w Białymstoku.

Tydzień po premierze debiutancki album Me And That Man znalazł się na trzecim miejscu najlepiej sprzedających się w Polsce płyt. Album zyskała bardzo dobre recenzje w kraju i zagranicą.

– Przyjęcie „Songs of Love and Death” w kraju przekroczyło nasze najśmielsze oczekiwania – mówi Nergal. – Po europejskich koncertach na których dotarliśmy się jako zespół, jesteśmy gotowi na kolejną rundę, tym razem w Polsce. W tej sposób pragniemy podziękować wszystkim wam za wsparcie, które daliście Me And That Man.13 sztuk w kluczowych miejscach na krajowej mapie… 13 sztuk pełnych pasji i prawdziwego rock and rolla. Nie możemy się już doczekać.

Teaser zapowiadający tournée można znaleźć pod tym adresem.

Oto harmonogram polskich występów:
1 września – Toruń, Lizard King
22 września – Zielona Góra, Kawon
23 września – Katowice, Fabryka Porcelany
24 września – Wrocław, Zaklęte Rewiry
28 września – Poznań, Aula Artis
29 września – Warszawa, Palladium
30 września – Gdańsk, Teatr Szekspirowski
1 października – Szczecin, Sala Koncertowa
4 października – Bielsko Biała, Galeria BWA
5 października – Kraków, Teatr Variete
6 października – Rzeszów, Lukr
7 października – Łódź, Wytwórnia
8 października – Białystok, Zmiana Klimatu

„Songs of Love And Death”, utrzymany w klimacie rock/blues/folk/country album zespołu Me And That Man, ukazał się 24 marca 2017 roku. Obok Nergala i Johna Portera w składzie Me And That Man znaleźli się również Wojtek Mazolewski na basie i kontrabasie oraz Łukasz Kumański na instrumentach perkusyjnych.