Meek Mill walczy o wolność

10 kwietnia 2018
ok. 1 minuta czytania

Klip zaczyna się, gdy Meek Mill wychodzi z sądu i spotyka się z dziennikarzami. Artysta opowiada o tym, że został niesprawiedliwie skazany. Klip w reżyserii Spike’a Jordana można obejrzeć poniżej. Piosenka pochodzi z albumu „Wins And Losses” z 2017 roku.

Meek Mill został skazany na minimum 2 lata więzienia po tym jak pogwałcił zasady zwolnienia warunkowego. 30-letni raper z Filadelfii w 2008 roku został skazany za posiadanie broni i narkotyków, ale zwolniono go warunkowo z 5-letnim zawieszeniem. Muzyk nie dotrzymał jednak ustalonych warunków. W marcu został zatrzymany za napaść na dwoje pieszych na lotnisku w St. Louis a w sierpniu za niebezpieczną jazdę samochodem. Choć zarzuty oddalono, sędzia cofnął warunek i Meek Mill spędzi od 2 do 4 lat za kratkami. FBI prowadzi obecnie śledztwo w sprawie sędziny która wydała wyrok w sprawie Meeka Milla.

Meek Mill to amerykański hiphopowy artysta. Na koncie ma współpracę z Rickiem Rossem, Drakiem, Nicki Minaj czy Chrisem Brownem. Dorobek rapera zamyka „Wins & Losses” z lipca 2017 roku.