Meghan Trainor nie chce słuchać wymówek

2 marca 2018
ok. 1 minuta czytania

Autorka hitów „All About That Bass” czy „Me Too” udostępniła singel „No Excuses” będący zapowiedzią jej trzeciej płyty długogrającej. Piosenka jest współczesnym hymnem wołającym o równość i szacunek wobec kobiet.

Kolorowy i energetyczny klip do piosenki nakręcił Colin Tilley, mający na koncie teledyski dla Justina Timberlake’a, Rihanny, Britney Spears czy Enrique Iglesiasa.

Gdyby szczęście miało swoją ścieżkę dźwiękową – to byłby nią nadchodzący album Meghan. Artystka szczęśliwie wyzdrowiała po dwóch operacjach strun głosowych (cztery miesiące bez wypowiedzenia słowa) i z powodzeniem przetrwała najbardziej niepokojący okres swojego życia. Wzmocniona o nową miłość i troskę o samą siebie, powraca ze zdwojoną energią i najbardziej optymistyczną płytą w karierze. Dodatkowo mocno rodzinnej – chórki do wszystkich utworów nagrywała jej mama, tata, brat i narzeczony!

O Meghan Trainor świat usłyszał w 2014 roku za sprawą singla „All About That Bass”. Piosenka o wyzwolonych kobietach, niewstydzących się swoich kształtów namieszała na scenie pop i przyniosła wokalistce status megagwiazdy. Aktualnie ma na koncie 7 multiplatynowych singli, 2 platynowe albumy, 3 wyprzedane trasy koncertowe a także hity dla największych gwiazd muzyki pop i country, których jest współautorką.