Mel C mówi co innego niż Mel B

9 marca 2018
ok. 2 minut czytania

Jedno jest pewne: Niedawno Spice Girls spotkały się by porozmawiać o reaktywacji i wspólnych działaniach.

Początkowo pojawiły się informacje o możliwych koncertach, wkrótce zdementowane z tego powodu, że Victoria Beckham nie jest zainteresowana trasą.

– Przesłanie Spice Girls było bardzo silne i ważne – wyjaśnia Angielka. – Co to miałoby być w przyszłości? Jak miałoby to wyglądać? Przerzucamy się pomysłami i robimy burzę mózgów.

Tymczasem Mel B zdradziła, że Spice Girls planują przynajmniej raz wspólnie zaśpiewać – podczas ślubu księcia Harry’ego i Meghan Markle.

– Nie powinnam tego mówić – mówi Mel B. – Mam nadzieję, że dziewczyny nie wyrzucą mnie z tego powodu.

Następnie wtrącił się menadżer kapeli Simon Fuller przyznając, że koncertowanie jest możliwe: – Nie musi ich być pięć, mogą zaśpiewać we czwórkę – miał powiedzieć.

Teraz z kolei Mel C zaprzeczyła, że możliwe jest koncertowanie w czwórkę i dodała, że nic nie wie na temat występu na ślubie księcia Harry’ego i Meghan Markle.

– Często widuję się z księciem Karolem więc zapytam go gdzie jest moje zaproszenie, bo wciąż go nie dostałam – mówi Mel C. – Myślę, że Mel B postanowiła zrobić sobie żart.

Spice Girls wylansowały przeboje „Wannabe”, „Say You’ll Be There”, „Who Do You Think You Are”, „Viva Forever” czy „Spice Up Your Life”. Dyskografię Spice Girls zamyka album „Forever” z 2000 roku.