Mel C w klipie KT Tunstall

15 września 2016
ok. 2 minut czytania

KT Tunstall dość dosłownie postanowiła zilustrować teledysk do piosenki „Hard Girls”. W klipie widzimy dwie twarde dziewczyny rywalizujące na torze wyścigowym w starych, poobijanych samochodach. W głównych rolach pojawiły się KT Tunstall i Mel C, czyli jedna z wokalistek Spice Girls. Z efektem można zapoznać się pod tym adresem.

Numer „Hard Girls” promuje płytę „KIN” Tunstall. Zestaw miał premierę 9 września.

Oto tracklista:
„Hard Girls”
„Turned a Light On”
„Maybe It’s a Good Thing”
„Evil Eye”
„It Took Me So Long to Get Here, But Here I Am”
„On My Star” Tunstall
„Two Way (featuring James Bay)”
„Run on Home”
„KIN”
„Everything Has Its Shape”
„Love Is an Ocean”

Wokalistka łącząca rock, pop i folk zasłynęła utworami „Black Horse and the Cherry Tree” i „Suddenly I See”. Druga z piosenek często trafiała do kina i telewizji, a można ją było usłyszeć w produkcjach „Diabeł ubiera się u Prady”, „Brzydula Betty” czy „Chirurdzy”. Szkotka ma na koncie sześć płyt: „Eye to the Telescope” (2004), „KT Tunstall’s Acoustic Extravaganza” (2006), „Drastic Fantastic” (2007), „Tiger Suit” (2010), „Invisible Empire // Crescent Moon” (2013) i wydany właśnie „KIN” (2016).

Mel C naprawdę nazywa się Melanie Chisholm, a w zespole była znana jako Sporty Spice. Karierę solo zaczęła w 1998, śpiewając numer „When You’re Gone” z Bryanem Adamsem. Od 1999 roku Chisholm sprzedała ponad 12 milionów płyt. 21 października ukaże się nowy album Angielki „Version Of Me”, promowany singlem „Anymore”.