Michael Socha w klipie Elderbrooka i Rudimental

9 sierpnia 2019
ok. 1 minuta czytania

Do utworu „Something About You” powstał również emocjonalny teledysk, który wyjaśnia jak ważne jest łamanie barier, łączenie sił i nawiązywanie bliskich, ludzkich relacji. W klipie wyreżyserowanym przez Luke’a Davisa pojawia się m. in. Michael Socha, znany z seriali „Czarnobyl”, „Być Człowiekiem” czy „This Is England”. Według Elderbrooka „teledysk ukazuje, jak wielu z nas codziennie zmaga się z różnymi problemami i jak ważne jest to, by o nich rozmawiać i razem sobie z nimi radzić”.

„Something About You” znalazło się na EP-ce Rudimental „Distinction”, która dziś ma premierę. Na mini albumie znalazły się cztery nowe utwory, w których Rudimental wracają do swych klubowych korzeni. Nagrania powstały we współpracy z najgorętszymi obecnie nazwiskami sceny tanecznej.

Zespół połączył siły z brooklyńskimi innowatorami sceny house i techno, czyli The Martinez Brothers, mistrzami nurtu UK garage – Preditah oraz ze wspomnianym wcześniej Elderbrookiem, którego singiel „Cola” nagrany wraz z duetem Camelphat pokrył się w Polsce złotem. Na krążku słyszymy też zdobywające coraz większy rozgłos wokalistki Caitlyn Scarlett oraz związaną z wytwórnią Major Tom, Morgan.