Michele Morrone zachęca do nagrywania wideo dla bliskich

15 kwietnia 2020
ok. 1 minuta czytania

Michele Morrone zachęca do oznaczania osób, za którymi szczególnie tęsknimy w czasie izolacji.

– To dla nas wszystkich bardzo ciężki czas. Chciałbym aby każdy z nas podarował pozytywną iskierkę drugiej osobie i przypomniał jak bardzo za nim tęskni – mówi Michele Morrone. – To może być przyjaciółka/przyjaciel, mama, babcia, dziadek, druga połówka – ktokolwiek. Czyńmy dobro, które teraz jest nam szczególnie potrzebne.

Zasady działania są proste: film należy nagrać na podkładzie „Hard For Me” korzystając z Instagrama lub Tik Toka oraz oznaczyć bliską nam osobę oraz Michele i Agora Muzyka. Najciekawsze propozycje artysta zmieści na swoim Instagramie.

„Hard For Me” – to trzeci singel z debiutanckiego albumu Michele Morrone oraz jeden z najpopularniejszych utworów z albumu „Dark Room”. Utwór szybko zyskał uznanie i znalazł się na YouTubowej karcie na czasie pomimo braku teledysku, Michele napisał ją dla swojej byłej żony i matki jego dzieci o czym wielokrotnie powtarza w wywiadach i opowiadał podczas pierwszego koncertu, który odbył się w Warszawie.

Michele Morrone wszedł na polski rynek i do świadomości Polaków z impetem. Pojawił się właściwie z dnia na dzień. Początkowo poznaliśmy go jako aktora filmu „365 dni”. Ale dopiero kiedy nagrał świetnie przyjęty album zatytułowany „Dark Room”, zaskoczył wszystkich i dał się poznać jako wokalista. Jego pierwszy singel „Feel It” przekroczył 11 milionów wyświetleń.