Michelle Yeoh śpiewa „Last Christmas”

28 listopada 2018
ok. 1 minuta czytania

„Last Christmas” to komedia romantyczna rozgrywająca się w Londynie. Autorką scenariusza, na temat którego na razie nie wiadomo zbyt wiele jest Emma Thompson. Aktorka na razie nie zdecydowała czy zagra także w filmie. w rolach głównych wystąpią Emilia Clarke i Henry Golding.

Scenariusz Emmy Thompson inspirowany był klasyczną piosenką Wham! W produkcji pojawią się także inne utwory George’a Michaela, wśród których ma być jeden wcześniej nie publikowany.

Emma Thompson była cztery razy nominowana do Oscara. Trzy razy za grę i raz za scenariusz. Oscary otrzymała za rolę w filmie „Powrót do Howards End” oraz za scenariusz do „Rozważnej i romantycznej”. Ostatnio jako scenarzystka Emma Thompson pracowała przy filmie „Bridget Jones 3”.

Paul Feig ma na koncie komedie „Agentka” czy „Druhny”.

Emilia Clarke znana jest z „Gry o tron”, a Henry Golding święcił ostatnio triumfy za sprawą komedii „Bajecznie bogaci Azjaci”.

George Michael naprawdę nazywał się Georgios Kyriacos Panayiotou. Zasłynął występując w duecie Wham!, który współtworzył z Andrew Ridgeleyem. Wśród hitów formacji były „Wake Me Up Before You Go-Go”, „Everything She Wants” czy „Careless Whisper”. Wokalista zmarł 25 grudnia 2016 roku w wieku 53 lat.

Michelle Yeoh znana jest z filmów „Mumia – Grobowiec cesarza smoka” czy ostatnio „Strażnicy Galaktyki vol. 2”.