Migos, Drake i Jamie Foxx cofają się do lat 70.

19 marca 2018
ok. 2 minut czytania

Nagranie nosi tytuł „Walk It Talk It”, a towarzyszący mu teledysk stylizowany jest na lata 70. W obrazku Jamie Foxx wciela się w konferansjera, zapowiadającego występ muzyków w programie zatytułowanym „Culture Live”. Za reżyserię odpowiada Daps i członkowie Migos. Z efektem można zapoznać się poniżej.

„Walk It Talk It” promuje najnowszą płytę zespołu, „Culture II”, wydaną w styczniu 2018 roku.

Grupa Migos zasłynęła za sprawą singla „Versace” z 2013 roku. Debiutancki longplay zespołu Migos, „Yung Rich Nation”, miał premierę w lipcu 2015 roku. Drugi, „Culture”, ukazał się w styczniu 2017 roku i w ciągu tygodnia rozszedł się w nakładzie przekraczającym 130 tysięcy egzemplarzy. Migos współpracowali z takimi muzykami, jak Drake, Young Thug, Meek Mill, A$AP Ferg, Busta Rhymes, Wiz Khalifa, Travis Scott, French Montana, Future oraz wielu, wielu innych. Hiphopowe trio wystąpi na Open’erze pierwszego dnia festiwalu, 4 lipca.

Drake to kanadyjski raper, który – po serii mikstejpów – zadebiutował oficjalnie w 2010 roku longplayem „Thank Me Later”. Wydany w 2011 wspólny utwór z Rihanną, „Take Care”, stał się międzynarodowym przebojem i sprawił, że zatytułowany tak samo album był jednym z najważniejszych w 2011 roku. W 2013 roku ukazał się jego kolejny krążek „Nothing Was the Same”. Wydana w 2016 roku płyta „Views” spędziła 13 tygodni na szczycie notowania Billboard 200 i jako pierwsza w historii odnotowała miliard odtworzeń w serwisie Apple Music.

W maju 2015 roku Jamie Foxx wydał płytę „Hollywood: A Story of a Dozen Roses”. Amerykanin niedawno wystąpił w filmie „Baby Driver”. Ostatnio zajęty był na planie produkcji „Robin Hood”, gdzie gra Małego Johna.