Miguel śpiewa dla Leny Dunham i reszty dziewczyn

4 lutego 2014
ok. 1 minuta czytania

– Nie moglibyśmy do niego zadzwonić i poprosić, żeby coś zrobił? – miała powiedzieć pomysłodawczyni serii, scenarzystka oraz jedna z aktorek, Lena Dunham, kiedy pracowano nad płytą z muzyką do produkcji HBO.

Najwyraźniej tak zrobiono, a Miguel się zgodził. Efektem „Simplethings”, który można sprawdzić pod tym adresem.

Na soundtrack trafią ponadto utwory Lily Allen, Jennny Lewis czy Christiny Perri. Premierę „Girls, Vol. 2: All Adventurous Women Do…” wyznaczono na 11 lutego.

Przypomnijmy, że serial „Dziewczyny” opowiada o czterech mieszkankach Nowego Jorku. Hannah (Lena Dunham), ma 24 lata i choć jest po studiach, nie spieszy się, by się usamodzielnić. Marzy o pisaniu, jednak gdy staje przed wyzwaniem napisania książki, wpada w panikę. Tym razem nie może jednak liczyć na wsparcie przyjaciółek, gdyż każda z nich ma swoje problemy. Marnie (Allison Williams) jest całkowicie skupiona na sobie, Jessa (Jemima Kirke) niespodziewanie znika, a Shoshanna (Zosia Mamet) boryka się z problemami w związku.

„Dziewczyny” wróciły na antenę polskiego HBO 13 stycznia, dzień po amerykańskiej premierze nowego sezonu.

Miguel ma na koncie dwa albumy – „All I Want Is You” (2010) oraz „Kaleidoscope Dream” (2012). Z drugiego z nich pochodzi nagrodzony Grammy przebój „Adorn”.