Mike WiLL Made-It, Pharrell, Rae Sremmurd, Big Sean i Quavo w jednej piosence

29 marca 2018
ok. 1 minuta czytania

Oryginalna wersja piosenki pojawiła się na mikstejpie z 2017 roku „Ransom 2”, którego autorem był Mike WiLL Made-It. W remiksie swoje wersy śpiewają Pharrell Williams, Swae Lee z Rae Sremmurd, Big Sean oraz znany z Migos, Quavo.

Rodzeństwo z Rae Sremmurd zadebiutowało w 2015 roku albumem „SremmLife”, który dotarł do piątej pozycji Billboardu. Singel promujący krążek, „No Flex Zone”, doczekał się remiksu Nicki Minaj i Pushy T. Największym przebojem został jednak kawałek „No Type”, który osiągnął zawrotną liczbę ponad 400 milionów wyświetleń na YouTube. Ich drugi longplay, „SremmLife 2”, miał premierę w sierpniu 2016 roku.

Big Sean dał się poznać za sprawą serii mikstejpów zanim w 2011 oficjalnie zadebiutował albumem „Finally Famous”. Dwa lata później ukazała się płyta „Hall of Fame”, a w 2015 pokryty platyną zestaw „Dark Sky Paradise”. W 2017 roku wydał longplay „I Decided”.

Grupa Migos zasłynęła za sprawą singla „Versace” z 2013 roku. Debiutancki longplay zespołu Migos, „Yung Rich Nation”, miał premierę w lipcu 2015 roku. Drugi, „Culture”, ukazał się w styczniu 2017 roku i w ciągu tygodnia rozszedł się w nakładzie przekraczającym 130 tysięcy egzemplarzy. Migos współpracowali z takimi muzykami, jak Drake, Young Thug, Meek Mill, A$AP Ferg, Busta Rhymes, Wiz Khalifa, Travis Scott, French Montana, Future oraz wielu, wielu innych.

Migos zagrają na Open’er Festival 4 lipca.