Miley Cyrus i Liam Hemsworth zmienili zdanie co do podróży poślubnej

19 sierpnia 2016
ok. 1 minuta czytania

Para nadal zamierza się pobrać, a następnie wyruszyć w romantyczną podróż, ale nie na Bora Bora. Artyści właśnie tam mieli spędzić pierwsze chwile jako małżonkowie, ale przyszła panna młoda doszła jednak do wniosku, że chce się wybrać gdzie indziej.

– Mieli zaplanowany cały wyjazd, ale Miley już nie chce tam lecieć – zdradził informator. – Wybrali nowe miejsce.

Cyrus zmienia zdanie nie tylko odnośnie podróży, ale i samego ślubu. Wcześniej miała być skromna ceremonia na plaży w Australii. Obecnie ma to być jesienna uroczystość. Miejsce jeszcze nie zostało wybrane.

Para po raz pierwszy zaczęła spotykać się w 2009 roku, kiedy poznali się na planie filmu „Ostatnia piosenka”. W 2012 roku zaręczyli się, by rozstać się kilka miesięcy później. Przez dwa lata nie byli razem, ale wrócili do siebie w grudniu 2015 roku.

Miley Cyrus wydała najnowszą płytę, „Miley Cyrus and Her Dead Petz”, w sierpniu 2015 roku. Album był efektem kooperacji z The Flaming Lips. Niedawno można ją było usłyszeć gościnnie w utworach Lolawolf („Teardrop”) i Kanye Westa (remiks „Black Skinhead”). Na jesień planowana jest jej nowa, popowa piosenka. Amerykanka potwierdziła udział w serialu Woody’ego Allena, który powstaje dla Amazon Studios.

Liama Hemswortha można było podziwiać w filmie „Dzień Niepodległości: Odrodzenie” („Independence Day: Resurgence”).