Miley Cyrus, Kendall Jenner i Hailey Baldwin w „Carpool Karaoke”

7 grudnia 2018
ok. 1 minuta czytania

Celebrytko-biznesmenki i partnerki/żony muzyków/koszykarzy rozpoczynają od przeboju „Party in the U.S.A.”. Ponieważ jest to piosenka Miley Cyrus za chwilę pojawi się sama zainteresowana. Całość programu będzie można zobaczyć już w najbliższy piątek.

Miley Cyrus jest jedną z najbardziej wpływowych artystek obecnej popkultury. Jej szósty album „Younger Now”, który wydała w 2017 roku, ma na liczniku już 1,7 miliarda streamów. Pięć albumów Miley Cyrus trafiło na pierwsze miejsce listy najlepiej sprzedających się albumów, w tym jej nominowany do Grammy album „Bangerz”, który w Stanach Zjednoczonych zdobył certyfikat platynowej płyty. Miley jest także założycielką organizacji The Happy Hippie Foundation, która walczy z niesprawiedliwością dotykającą młodych ludzi. Od jej powstania, fundacja bezpośrednio wspiera tysiące młodych osób bezdomnych oraz LGBTQ w całych Stanach Zjednoczonych.

Hailey Baldwin jest córką aktora Stephena Baldwina i bratanicą Aleca Baldwina. Niedawno pojawiła się w filmie „Ocean’s 8”.