Miley Cyrus śpiewa z Adamem Sandlerem

3 października 2017
ok. 1 minuta czytania

Cyrus przez cały tydzień jest gościem „The Tonight Show Starring Jimmy Fallon”. W pierwszym odcinku na scenę zaprosiła Adama Sandlera. Razem zaprezentowali cover przeboju Dido, „No Freedom”. Ballady w wykonaniu artystów można posłuchać pod tym adresem.

Miley Cyrus właśnie wydała płytę „Younger Now”. Amerykanka zdobyła sławę, występując w młodzieżowym serialu „Hannah Montana”. Jej pierwszy album, „Meet Miley Cyrus” (2007), trzykrotnie pokrył się platyną w USA. Największym przebojem Cyrus jest „Wrecking Ball” z krążka „Bangerz” z 2013 roku. W 2015 roku zrealizowała z The Flaming Lips wydawnictwo „Miley Cyrus and Her Dead Petz”.

Gwiazda, która jest także aktorką, ostatnio zagrała w serialu Woody’ego Allena, „Crisis in Six Scenes”, a także użyczyła głosu w superprodukcji „Strażnicy galaktyki vol. 2”.

Adam Sandler niedawno podpisał z Netfliksem kontrakt na 4 filmy. Ostatni obraz z jego udziałem to „The Meyerowitz Stories (New and Selected)”, w którym wystąpił u boku Dustina Hoffmana i Bena Stillera.