Millie Bobby Brown prawie śpiewa dla Sigmy

4 listopada 2016
ok. 1 minuta czytania

Młoda aktorka pojawiła się w teledysku do singla „Find Me”. W nagraniu drum’n’bassowy duet wspiera indiepopowa artystka, Birdy. W wideo widzimy dziewczynę z przejęciem wczuwającą się w piosenkę. Za reżyserię odpowiada Christopher Sims, znany ze współpracy z Usherem, Ludacrisem czy Davidem Guettą. Klip, który można obejrzeć tutaj, opisywany jest jako emocjonalna podróż przez miasto.

Millie Bobby Brown nie jest pierwszą aktorką z serialu „Stranger Things”, która zagrała w teledysku. W filmiku do numeru „LA Devotee” Panic! At the Disco wystąpił Noah Schnapp, który w cyklu wcielił się w poszukiwanego chłopca, czyli Willa Byersa.

Aktorka niedawno potwierdziła, że znów wcieli się w Jedenastkę (Eleven) w drugim sezonie „Stranger Things”. Millie Bobby Brown nim zabłysnęła w produkcji Netfliksa zagrała w epizodach „Współczesnej rodziny”, „Agentów NCIS” czy „Chirurgów”.

Zespół Sigma tworzą Cameron Edwards i Joe Lenzie. Na koncie mają 3 miliony sprzedanych singli, dwukrotną platynę, 2 nominacje do Brit Award oraz hity „Nobody To Love”, „Changing” czy „Glitterball”. W 2015 roku wydali debiutancki album „Life”. Niedawno nagrali singel „Cry” razem z Take That.