Millie Bobby Brown rapuje z Maroon 5

24 września 2018
ok. 1 minuta czytania

Młoda aktorka wystąpiła wczoraj z Maroon 5 w Bridgestone Arenie w Nashville. Millie Bobby Brown zaprezentowała swoje raperskie umiejętności zastępując w piosence \”Girls Like You\” Cardi B. Fragment koncertu można zobaczyć poniżej.

Maroon 5 wystąpią w Krakowie 6 czerwca 2019 roku, a w charakterze gościa specjalnego zobaczymy Sigrid. Wcześniej grupa pojawi się 3 lutego na Mercedes-Benz Stadium w Atlancie w przerwie meczu Super Bowl.

Maroon 5 to trzykrotni zwycięzcy Grammy, na koncie mają także szereg innych prestiżowych wyróżnień, w tym m.in. American Music Awards, Billboard Music Awards czy Teen Choice Awards. Zespół sprzedał ponad 75 milionów egzemplarzy płyt na całym świecie. Najnowsze dokonanie w ich dyskografii to \”Red Pill Blues\” wydane w listopadzie 2017. Ostatni singiel – \”Girls Like You\” z gościnnym udziałem Cardi B – znalazł się pięć razy z rzędu na pierwszym miejscu listy Top 40, cztery razy z rzędu na pierwszym miejscu HOT AC, jest drugi na liście Billboard Hot 100 oraz osiągnął #1 na iTunes. W rankingu Spotify kawałek zajął drugie miejsce w zestawieniu najczęściej streamowanych utworów latem 2018.

Znana z serialu \”Stranger Things\” Millie Bobby Brown, zagrała ostatnio w filmie \”Godzilla: King of the Monsters\”.